Нові книги від Українського інституту книги

«Історія цивілізації. Україна. Том 1. Від кіммерійців до Русі (Х ст.до н.е.- ІХ ст.)» 

укладач Михайло Відейко 

На сторінках цього видання постають два тисячоліття історії землі, яку сьогодні називають Україна. Значна частина книги присвячена тим аспектам життя людей, які населяли землі України від трьох до тисячі років тому, для яких у історичних працях відведено настільки мало місця, що створюється враження ніби наші предки увесь час лише тим і займалися, що воювали із сусідами та між собою. Все, що було поза тим – культура, віра, мова, технічні досягнення, економіка – лишалися переважно поза увагою шанованих істориків.

Книга поділена на дві частини: перша охоплює період від Х до ІІІ ст. н. е., друга — від ІІІ ст. до ІХ ст. Зміст книги було розроблено з метою залучення до її написання широкого кола фахівців, які найкраще дослідили та розуміються на окремих питаннях. Під однією обкладинкою зібрані відомості про мову, релігію, міфологію, технічні досягнення, економіку, мистецтво та військову справу давніх часів.

Книга містить чимало унікальної інформації, результати новітніх досліджень, деякі розділи стали першими ластівками у висвітленні певних тем у такому обсязі. Видання доповнене багатим ілюстративним матеріалом, розраховане на широке коло читачів.

Коментарі