Нові книги від Українського інституту книги

Євгенія Кузнєцова — письменниця, перекладачка з англійської, іспанської та німецької мов, дослідниця медіа та комунікацій. Захистила дисертацію з літературного аналізу в іспанському університеті Деусто, працювала консультанткою з медіа ОБСЄ, Представництва ООН в Україні та інших організацій.

Євгенія спеціалізується на ролі медіа у суспільстві, дослідженнях медіасистем та аналізі текстів. Крім того, пані Кузнєцова досліджувала із Vox Ukraine звички та тренди роботи медіа у соцмережах. Наразі Євгенія серед іншого працює над дослідженням медіа простору східних областей України, включно із окупованими територіями в рамках спільного проекту із університетом Осло.

«Спитайте Мієчку»

Що робити сестрам, яким так легко загубитися у власних думках і бажаннях у великому місті? Все наче й добре, але хочеться поставити життя на паузу, хоча б до вересня, та повернутися у місце свого дитинства. Заплетені стіни старого будинку відгороджують від усього світу з його безліччю питань, а бабуся Тея нічого не запитує, зате завжди поруч.

 Але літо час не спиняє: на порозі будинку з’являються люди з колишнього, теперішнього і майбутнього життя. Всі у цьому домі — і самі сестри, і бабуся, і індійська кузина, і розгублена мама, і навіть рудий кіт без імені — на порозі змін. Літо іде, ростуть гарбузи на експорт, розмови не стихають, а проблеми і рішення біжать наввипередки.

Неймовірно літня і тепла книжечка, у якій головне місце займає не сюжет, а літня атмосфера: прогулянки в садах, теплі вечори, комарі (куди ж без них), бабуся та її варення. Вона весела і світла, але може бути і сумною. Це історія написана жінкою про жінок, але не лише для жінок.


Коментарі