Наш стяг у золоті й блакиті

23 серпня, напередодні Дня незалежності, ми вшановуємо один з трьох символів суверенітету нашої держави – Державний Прапор України.

Це свято не одного покоління нашого народу, який пройшов довгий героїчний шлях боротьби за свою   незалежність. Прапор нашої країни майорить не тільки, щоб ми пишалися своєю нацією, а й згадували її історію, утверджену мрію про соборність і самостійність.

Шануючи прапор, у людини проявляється самосвідомість, вміння і готовність об’єднати сили і подолати будь-які перешкоди, особливо ті, які приносять нам сьогоднішні події. Саме в цьому полягає справжній патріотизм – любові до своєї Батьківщини та бажанні творити її майбутнє, аби носити горде ім’я – українець! Працівники центральної бібліотеки підготували відео презентацію «Наш стяг у золоті й блакиті», адже кожний наш громадянин має поважати державний символ – прапор України.

Тож дозвольте від щирого серця привітати усіх вас з цим державним святом та побажати успіхів, натхнення, творчих здобутків  та усяких гараздів на благо нашої рідної неньки – України.


Коментарі