Воркшоп «Творча молодь каже ні сучасному рабству»

    26 листопада для студентів коледжу нафти і газу ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка було проведено воркшоп «Творча молодь каже ні сучасному рабству», який відбувся в рамках проекту "Підвищення рівня медіаграмотності в Полтавській та Луганській областях». Проект виконується Полтавською філією Суспільної служби України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine у проекті «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews Ukraine.

    Воркшоп проведено з метою підвищення обізнаності молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування, усвідомленню студентами гостроти проблеми торгівлі людьми. Адже торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини.

    Студенти коледжу ознайомилися з причинами торгівлі людьми, міфами та стереотипами цієї глобальної проблеми людства; обговорили причини, форми та ознаки цього явища; усвідомили небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, набули знання про безпечну міграцію та працевлаштування за кордоном.    Воркшоп зацікавив студентів своєю інформативністю, наочністю, цікавою формою роботи, позитивною та доброзичливою атмосферою.

Коментарі