Чорнобильський пил на роки опадає…

 Минув 31 рік, а чорний день Чорнобильської трагедiї продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землi. Цей день не минув безслiдно, вiн розплодив по свiту багато трагедiй; вiн буде завжди об'єднувати всiх одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.
  Для України Чорнобильська катастрофа перетворилася на національну трагедію, спричинила страждання мільйонів людей, забруднила довкілля. Прямого радіаційного ураження зазнала дванадцята частина території України – це більш як 50 тисяч квадратних кілометрів. Сотням тисяч людей довелося покинути рідні оселі. Її наслідки ми відчуваємо і донині.
Чорнобиль – це невигойна рана, вічний біль нашої землі.
Чорнобиль – це грізна пересторога всім державам і народам, усьому людству. Сьогодні ми хочемо представити Вам книжкову виставку на цю болючу для кожного тему. Ця література про тих, хто першим вступив у двобій з полум'ям та радіаційним монстром і ціною свого життя та здоров'я врятував світ.
Тут зібрані документи найрізноманітнішого спрямування, які розкривають соціологічні, політичні, морально-етичні аспекти цієї трагедії.
 Виставка презентує й художні твори , присвячені Чорнобилю.
З цими книгами можна ознайомитися в нашому читальному залі.Не байдужі до трагедії на Чорнобильській АЕС 

діти з Полтавської дитячої художньої школи
 свій погляд на цю трагедію вони вилили на папір.Запрошуємо переглянути ці роботи.Коментарі