Книжкова виставка-валіза «США – країна-мозаїка»


   США - Країна великих можливостей і приголомшливої сили – саме так у світі сприймають Сполучені Штати Америки. Недивно, бо саме тут стрімко розвивається бізнес і формуються принципи світової економіки, реалізуються сміливі проекти і розвиваються сучасні технології, процвітає кінематограф та сучасне мистецтво. 

       На величезній території США яскрава дика природа межує з динамічними мегаполісами. Тут уживаються сотні тисяч емігрантів з усіх куточків світу. Життя цієї країни різноманітне і насичене, тут вміють добре працювати і безтурботно розважатися. Саме своєю багатогранністю і різноманітністю Америка привертає увагу мільйонів туристів з усього світу, а подорож до США сприймається як шанс пізнати секрети успіху та змінити своє життя.

   
    Тут можна побачити все: гігантські секвої, пустелі, каньйони, гейзери, водоспади, льодовики, вулкани, океани і моря - багато таємниць зберігає Америка, але відкриються вони найсміливішим і відважним.
  
  
  Бібліотекарі читального залу пропонують Вам відправитися в подорож Америкою завдяки книжковій виставці-валізі «США – країна-мозаїка». Про те, як освоювали Американський континент, як імперські колонії боролися за незалежність і воювали за права людини, як створювалося і примножувалося національне багатство і як з'явилася на світ нинішня Америка - про все це і про багато іншого читач зможе дізнатися, заглянувши в книжкову валізу.

Коментарі