Чорнобиль - це наша біда

  Сьогодні в читальному залі бібліотеки відбулася година пам’яті  
«Чорнобиль немає минулого часу  Чорнобиль - це наша біда»,
 на який завітали учні 6 класів школи № 26.
  Минуло уже 30 років, а чорний день в історії нашої Батьківщини, день Чорнобильської трагедiї, продовжує хвилювати людей: тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землi. Цей день ні для кого не минув безслiдно.   Цей день буде завжди об'єднувати покоління і народи одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.    Працівники бібліотеки організували книжкову виставку «Попіл Чорнобиля стукає в серце», на якій представлені книги на тематику Чорнобильської трагедії, що знаходяться в книгосховищі бібліотеки.


  Присутні переглянули документальний відеофільм «Чорнобильська катастрофа» та прослухали пісню «Спогад про Чорнобиль»
  Проте, скільки б не пройшло часу, все одно чорнобильський біль чорною гіркотою осідає в душах українців, ця трагедія навіки оселилась у людських серцях.

  Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Чорнобильська трагедія жорстоко нагадує нам про те, що люди ще не зовсім освоїли могутню енергію атома.    Врятований світ – найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам'ятаймо про них і робімо усе, щоб ніколи у людській історії не повторився Чорнобиль. А на закінчення прозвучала пісня «Україна» у виконанні Т. Петрененка.


Коментарі