Причасти мене розмовою - українською мовоюДо Дня української писемності  та мови 
в читальному залі бібліотеки 
організовано перегляд літератури 
"Причасти мене розмовою - українською мовою".Ми живемо в чудовій державі - Україні. Розмовляємо державною українською мовою. Вона у нас красива, багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу. 

Перегляд літератури розкриває нові факти про витоки нашої мови, її місце серед інших слов'янських мов, походження і розвиток.              

 Мова -основа культури нації, найбільший її скарб. Доля української долі сумна і героїчна водночас. Але, незважаючи на численні перешкоди і лихоліття, вона, як і наш народ, все-таки вистояла.

Українська мова - чудова й багата. Вона, мов кринична вода, яку черпаєш, а їй немає ні кінця, ні краю.

Саме в цей день, в День української писемності та мови, народився відомий український письменник Леонід Бразов.
В цьому йому виповнилося б 99 років.

Запрошуємо познайомитись із десятитомним виданням творів Леоніда Бразова, який містить оповідання, повісті, романи, п'єси, переклади письменника та його публіцистику.
В нашій бібліотеці Ви знайдете також 2 томи його вибраних творів, переважна більшість яких за життя автора не друкувалася, а також окремі твори.

 "Життя кожного з нас із смертю не закінчується. Але тривалість його не однакова. Когось довго пам'ятають. іншого... Все залежить від твоїх земних справ, тобто, що по собі залишив". Так писав Леонід Бразов.
Запрошуємо познайомитись із літературною спадщиною відомого українського письменника Леоніда Бразова

Коментарі