Мій рідний край - це серця рідна пристань
       23 вересня полтавчани відзначають День міста. Полтава- одне з найстародавніших міст України.

      До уваги користувачів бібліотеки перегляд літератури "Мій рідний край - це серця рідна пристань".     Доленосною віхою в історії міста і цілого народу стає Полтавська битва 27 червня 1709 р. Остання спроба в часи Гетьманщини гетьмана Івана Мазепи за допомогою союзницьких військ короля Карла ХІІ захистити  інтереси українців зазнала трагічної поразки від армії Петра І. Про це Ви можете дізнатися переглянувши літературу.
                       Протягом ХІХ ст. місто активно розбудовується відповідно до свого нового статусу. З'являється унікальний архітектурний ансамбль Круглої площі. Місто прикрашається величними спорудами багаточисельних храмів, навчальних закладів. 
                 Пропонуємо переглянути книгу "Провінційний архітектор". Ця книга - данина пам'яті та глибокої поваги до видатного полтавського архітектора Л.С.Вайнгорта, до його однодумців, колег, які після страшної війни ціною неймовірних зусиль відродили Полтаву і передали нам у спадок чудове місто.
                  Переглянувши  "Альманахи пошани й визнання Полтавщини" Ви дізнаєтесь про сторінки розвитку народного господарства, науки, освіти, культури та спорту нашої області. Багатогранний світ, що відкривають ці книги, є результатом натхненної й наполегливої праці полтавчан. 
             Слава  країни - це не лише її територія, мова, природні багатства, а головне - люди, які своїми здобутками прославляють країну на весь світ. 
   Ви маєте змогу познайомитися з книгами про народну артистку України Раїсу Кириченко, книги про художників Г.Мясоєдова та П.Волика, К.Білокур та М.Башкирцеву, про математика М.Остроградського та піонера космонавтики Ю.Кондратюка.


             В альбомі "Михайло Коргун. Творча спадщина" представлене новаторське мистецтво видатного різбяра Михайла Коргуна, українця, що живе в США.
Про шлях до життя у гармонії з природою Ви дізнаєтесь переглянувши фотоальбом, присвячений діяльності С.С.Антонця - знаного в Україні і світі академіка, агреколога, першопрохідника сучасного великомасштабного органічного землеробства.
Завітайте до нас, переглянувши цікаву літературу Ваші серця назавжди проникнуться любовью до нашого прекрасного міста!

Коментарі