Скульптури, що випромінюють світло

"Скульптури,
 що випромінюють
             світло"
  
    Твори мистецтва - неоціненне надбання людства, без якого неможливо уявити собі світової культури. Важливе місце в цьому надбанні займає архітектура, цей "кам'яний літопис світу", в якому втілилися провідні ідеї минулого і сучасності, колективний геній народів, їх слава і гордість.

Пропонуємо переглянути книжкову виставку "Скульптури, що випромінюють світло", яка присвячена Всесвітньому дню архітектури. Ви маєте змогу познайомитися із шедеврами світової архітектури.
         Книга  Черняка В.З. "Семь чудес и другие" познайомить з незвичайними архітектурними спорудами,  самими давніми унікальними будівлями, також розповість про традиції та забобони в будівельній справі.
         
   Насолодитися красою і неповторністю архітектурних споруд країни можна переглянувши розділ виставки "Архітектурні перлини України."
                 Книга "Провінційний Архітектор" - данина пам'яті та глибокої поваги до видатного полтавського архітектора Лева Семеновича Вайнгорта, до його однодумців, колег, які після страшної війни ціною неймовірних зусиль відродили Полтаву і передали  нам у спадок чудове місто.

Коментарі