Скарбниці вічностіМузеї - це місця, де зібрані та експонуються колекції предметів, які були знайдені в природі або зроблені людиною. Існують музеї, які присвячуються мистецтву, науці, історії, промисловості, техніці. Слово "музей" походить від грецького слова, що означає "храм муз".

Переглянувши книжкову виставку "Скарбниці вічності" Ви дізнаєтесь багато цікавого про найбільші музеї світу "Ватикан", "Ермітаж" та інші.


"Україна. 101 найцікавіший музей"Ця енциклопедія розповідає про заповідники та музеї України, які зберігають історичний і культурний спадок нашого народу. Понад 150 яскравих ілюстрацій дадуть змогу наочно уявити собі красу та неповторність кожної експозиції.Полтавський край вельми щедрий на літературні таланти. Вашій увазі книга Степаненка М. "Літературні музеї Полтавщини", в якій розповідається про музеї письменників, які народилися на Полтавщині або які пов'язали свою життєву і творчу долю з цим багатим  на літературні таланти краєм.
Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка є затишним місцем, яке обов'язково хочеться відвідати. Музейне зібрання включає кращі творчі здобутки українського і світового мистецтва.


Про ці та інші не менш цікаві музеї Ви дізнаєтесь переглянувши розділ виставки "Музеї полтавського краю"

Коментарі