Парки та заповідні місця світу


           Українська природа багата та різноманітна. Завдяки географічному розташуванню в ній є прекрасні ліси та чудові степові райони, гори та полонини. Багата наша країна і на водні ресурси. Плодючі грунти та помірний клімат створюють  сприятливі умови для зростання різноманітних дерев та рослин. Велика кількість тварин та птахів розповсюджена на території України.
                        
 Запрошуємо переглянути перегляд літератури "Парки та заповідні місця світу".

Познайомитися з чудовими парками й садами, які є національним історико-культурним, науковим та естетичним надбанням нашого народу можна переглянувши книгу "Парки України"

   Познайомтесь про наймальовничіші, найпривабливіші куточки живої природи України.

           На весь світ славна полтавська земля своїми історико -культурними надбаннями, здобутками, талановитими і працьовитими людьми.
      Багата природа Полтавщини родючими грунтами, повноводними річками, мальовничими краєвидами.         Прочитайте цю книгу, і вона розповість Вам про дивовижні природні території Полтавщини, що вражають своєю красою і величчю, оспівані М.В.Гоголем, В.Г.Короленком, О.Гончарем та Л.Українкою.
                        Нехай ці книги, які ми пропонуємо Вам переглянути спрямують прагнення Ваших душ та справу рук Ваших на екологічне та духовне відродження України!

Коментарі