Давній вибух і досі тримає в напрузі


26 квітня ми відзначаємо  найтрагічнішу дату в історії нашого народу, бо 29 років тому, саме в цей день, сталася страшна подія - вибух атомного реактора на Чорнобильській атомній станції.
         
      Пам'ять знову і знову повертається до тієї страшної дати, коли жменька пожежників під керівництвом лейтенантів внутрішньої служби Володимира Павлика і Віктора Кібенюка через 4 хвилини після аварії вступили в жорстокий, смертельний поєдинок із розбурханою атомною стихією.
                    

  Переглянувши перегляд літератури "Давній вибух і досі тримає в напрузі" давайте сьогодні пригадаємо, а можливо, вперше почуємо про тих людей, хто в перші години і в перші дні прийняв на себе удар атомної стихії. Це - Валерій Ходимчук, Володимир Шашенок, Олександр Лелеченко, Леонід Телятников та інші.

 Давайте згадаємо червону заграву над уламками 4-го блоку Чорнобильської АЕС, невидимий стовп смертоносної радіації, онімілі без людей села, отруєні поля, ріки, ліси, чорні обличчя пожежників і ліквідаторів, обпечені "мирним атомом".
Давайте пам'ятати і робити все, щоб, не дай Бог, нащадкам нашим не довелося знову зустрітися із зіркою Полин - зіркою нещастя і біди.Коментарі