Я - мудрість, бо я - книга

             
                  Ми живемо в красивій та щедрій державі, традиції та культура якої сягають корінням сивої давнини. То ж, користувачі бібліотеки мають змогу дізнатися про символіку нашої держави, її походження, значення та  головні факти з історії  переглянувши перегляд літератури «Я – мудрість, бо я - книга».


Тим, хто любить подорожувати, напевно сподобається інформація про найцікавіші історичні, архітектурні та природні пам’ятки на території нашої країни.

Від століття до століття кожен цивілізований народ створює афоризми, які стають набутком його національної культури й духовності. Бажаючі мають змогу знайти відповіді в афоризмах на найбільш значуще і животрепетне: хто ми на цій землі, для чого прийшли у світ та  інше.


До вашої уваги  думки великих людей -  письменників, філософів, вчених епохи античності, середньовіччя та стародавнього світу.Юні користувачі бібліотеки в доступній формі мають змогу дізнатися про літаки, дельтаплани; про будову і дослідження безмежного космосу та дивовижний світ океану, де все не так, як на суші.


Коментарі